Вишивання моє, вишивання…
Чорний – сум, а червоний – кохання.
Синій – небо, зелений – буття.
Вишиванка – це наше життя!
Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня. Хтось радів своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі були єдині у думці, що таке свято об’єднує і вчителів, і учнів різних класів.
На завершення свята учні провели імпровізований флешмоб – за 5 хвилин організувавшись і вийшовши у подвір’я школи, вони створили справжню “вишиванкову” хвилю. Флешмоб створив таку хвилю емоцій, що наступного року, мабуть, нас чекає вже не хвиля, а справжнє цунамі вишиванок за участю всіх учнів школи!
Вітаємо усіх зі святом! Слава Україні!
16 травня, у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», спеціаліст відділу "Полонське бюро правової допомоги" з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Петрівна зустрілася з учнями 8 та 9 класу.
Школярам розповіли про діяльність системи безоплатної правової допомоги та перспективи її розвитку. Надано консультації та роз'яснення з питань правового характеру.
Мітинг-реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам по вул. Пугачова (Беркути) з нагоди святкування Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Немає сім'ї , якої не торкнулася б полум’я Другої світової війни. Ми свято шануємо пам'ять наших земляків, що не повернулися з полів битв. Ми пам'ятаємо подвиг великих трудівників, що кували Перемогу в тилу.
У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку пошану ветеранам
Напередодні Дня Перемоги до школи завітав В.М. Огороднік
З радістю та словами "Вітаємо" його зустріли школярі. Віталій Митрофанович згадував своє тодішнє життя, розповідав про те, як відновлювалася країна в повоєнні роки. Зі сльозами на очах розповів про жахіття війни, які йому довелося пережити, і побажав дітям ніколи не втратити розуміння того, що означає цей день для тих, хто пережив війну, бути сильними і гідними їх.
Учні відчули відповідальність перед пам'яттю ветеранів війни. Пам'ятати про війну, про героїзм і мужність людей, боротися за мир — обов'язок всіх, хто живе на землі.
4 травня, гуртківці та їх наукові керівники Полонського БТШ, а серед них і учні та вчителі Полонської ЗОШ І-ІІ ступенів №6, відвідали Національний університет "Острозька академія", де взяли участь у Всеукраїнському молодіжному науковому симпозіумі. Найкращих нагородили грамотами та подяками за участь у Всеукраїнських конкурсах – "100-річчя української дипломатії: минуле, сьогодення, перспективи", "Закордонне українство: вчора, сьогодні, завтра", "Історія в об'єктиві сьогодення". А також відвідали пам’ятки історії Острога.