№ п/п |
Прізвище, ім’я, по-батькові |
Спеціальність учителя за одержаною освітою |
Який предмет викладає згідно з тарифікацією |
Категорія |
Звання |
Нагороди |
1 |
Корчинський Петро Миколайович |
Вчитель, рос. мова, літ-ра, історія |
Світова л-ра, рос-мова і осн.здор. |
2017 Вища кат. |
|
Грамота відділу освіти Полонської РДА |
2 |
Лопачук Ольга Василівна |
Вчитель укр..мови та л-ри, заруб.л-ри |
Укр-мова, література |
2017 ІІкат. |
|
Грамота Полонської РДА та рай.ради |
3 |
Шевчук Ольга Іванівна |
історія |
Суспільні дисципліни |
2014 вища кат. |
|
Грамота МО України, зн. «Відмінник народної освіти» |
4 |
Дехтярук Олена Федорівна |
Укр.. мова. літ-ра |
Укр-мова, література |
2014 вища кат. |
Старш. вчитель |
Грамота обл. Управління освіти, Зн. «Відмінник освіти України» |
6 |
Собченко Клавдія Іванівна |
Вчи-тель рос. мови, літ-ри |
Світова л-ра, рос-мова |
2016 вища кат. |
Вчитель-методист |
|
7 |
Лушкіна Віта Станіславівна |
Вчи-тель англ. мови |
Англ-мова |
2013 ІІ кат |
|
|
8 |
Бігдаш Валентина Юріївна |
Вчитель матем, фізики |
Математика |
2013 вища кат. |
|
Грамота районного управління освіти |
9 |
Нетичай Олена Володимирівна |
Вчитель хімії |
Хімія, ГПД 0,5 |
Спец. |
|
|
10 |
Каневська Оксана Петрівна |
Вчитель фізики, інформатики, астрономії, БЖД |
Інформатика, фізика |
2015 І кат |
|
Грамота Полонської РДА та рай.ради |
11 |
Солодка Таїсія Степанівна |
Вчитель біології, хімії |
Біологія |
2015 Вища кат |
Вчитель-методист |
Гр.МО України, зн. «Відмінник народної освіти» |
12 |
Груша Людмила Григорівна |
Вчитель укр. мови, літ-ри. історії |
Історія |
2017 Вища кат |
Старший вчитель |
Грамота обл.управ. освіти |
13 |
Загоренко Людмила Іванівна |
Вчитель географії, карто-графії |
Географія |
2013 вища кат |
Старший вчитель |
|
14 |
Беркута Микола Валерійович |
Вчитель фіз-ри |
Фізкультура |
2016 І кат |
|
|
15 |
Молодоженя Олександр Євменович |
Вчитель труд. нав-ня |
Трудове навчання |
2016 Вища кат. |
|
|
16 |
Будник Анжела Петрівна |
Вчитель музики |
Музика |
2013 Вища кат. |
Вчитель-методист |
Грамота департ. освіти, молоді та спорту |
17 |
Ольшевська Лариса Іванівна |
Вчитель початк класів |
Навч. дисципл. 1 клас |
2010 Вища кат. |
|
Грамота обл.управ. освіти |
18 |
РозумовськаНаталія Михайлівна |
Вчи- тель початк класів |
Навч. дисципл. 2 клас |
2013 Вища кат. |
Вчитель-методист |
Гр.МО України, зн. «Відмінник народної освіти» |
19 |
Солодка Людмила Степанівна |
Вчитель початк класів |
Навч. дисципл. 3 клас |
2014 Вища кат. |
|
зн. «Відмінник народної освіти» |
20 |
Савчук Тетяна Панасівна |
Вчитель початк класів |
Навч. дисципл. 4 клас |
2013 Вища кат. |
Старший вчитель |
Грамота обл.управ. освіти |
21 |
Нестерук Наталія Андріївна |
Вчитель початк класів |
Вихователь ГПД, інд. навч. 0,5 |
2016 Вища кат. |
|
|
22 |
Котляр Світлана Олександрівна |
Вчитель матем. осн. інфор-ки |
Інформатика, математика |
2012 ІІ кат |
|
|
23 |
Швороб Надія Іванівна |
бібліотекар |
Бібліотекар |
2013 І кат. |
|
|
24 |
Ковальчук Наталія Вікторівна |
Вчитель поч. класів, практичний психолог |
Практ. псих. Соц. пед. |
2016 І кат. |
|
|
25 |
Кожушко Віталій Вікторович |
Вчитель фізичної культари |
Вихователь |
Спец. |
|
|
26 |
Михальчук Оксана Валентинівна |
Логопед |
Логопед |
2017 Вища |
Вчитель методист |
|
27 |
Бігдаш Олена Володимирівна |
Медсестра |
Медсестра |
|
|
|
28 |
Гейчук Ілона Володимирівна |
Англ., німецька мова, заруб. літ. |
Англ.мова |
2016 ІІ кат. |
|
|
29 |
Бушмін Людмила Євгенівна |
Англ., німецька мова |
Англ-мова |
2014 І кат |
|
|
30 |
Мартинчик Алла Володимирівна |
Педагогіка і методика сер. освіти, мова та література |
Соц.пед. |
2015 ІІ кат |
|
|