![](/images/content/traven2019/paket/60071316_2176566099091332_6238419793913839616_n.jpg)
13 травня у Полонській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся захід
«Пластикові пакети – недооцінена проблема сьогодення» до Всесвітнього дня мігруючих птахів.
Мета заходу: привернути увагу до проблеми забруднення середовища пластиковими пакетами для мігруючих птахів та їх існування; обґрунтувати важливість правильної їх утилізації з метою подальшого використання; скласти поради «Як використовувати й утилізовувати пластикові пакети з меншою шкодою для довкілля».
![](/images/content/traven2019/paket/60331954_2176566092424666_8380187798220570624_n.jpg)