Ми повинні завжди пам’ятати про цих мужніх людей, які не боялись померти за Україну…Пам’ятати і розповідати про них.
Головною метою національного виховання є формування свідомого громадянина – патріота Української держави, активного провідника національної ідеї, представника української національної еліти через набуття молодим поколінням національної свідомості, активної громадянської позиції, високих моральних якостей та духовних запитів.
15 лютого – 30-та річниця виводу військ з Афганістану. Молоде покоління повинне знати про страшні сторінки афганської війни, пам'ятати, що серед нас живуть люди, які в 20–30 років стали свідками і учасниками цих воєнних дій. І ми маємо пишатися їхньою мужністю, подвигом, героїзмом.
Напередодні Дня Святого Валентина у Полонській ЗОШ І-ІІ ступенів №6 для учнів 6-8 класів було проведено сторітелінг «Мелодія кохання» з метою розширити світогляд учнів; підвищити їх рівень культури; ознайомити учнів з етикою, якої дотримуються закохані люди;
Одним зі шляхів підвищення інтересу до вивчення предмета є добре організована позакласна робота. Ігри, свята, вікторини, тренінги, рольові ігри, змагання розвивають у школярів логічне мислення, увагу, пам'ять, виразність мовлення. Все це робить шкільне життя дітей більш цікавим, таким, що запам'ятовується, розширює кругозір і словниковий запас, зближує вчителя і учня, а також сприяє зростанню професійних умінь вчителів, даючи їм можливість виявити себе організатором заходу або розробником завдань.
Звісно, ми не можемо відмовитись від користування зручними гаджетами та Інтернетом, але ми маємо навчити школярів використовувати їх з максимальною користю, уникаючи потенційних небезпек.
5 лютого 2019 року у світі відзначається День безпечного Інтернету з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів, вчитель інформатики Каневська Оксана провела захід для здобувачів освіти 8-9 класів – Розв’язок проблемних ситуацій «Безпечний Інтернет - почни з себе!».