На підсумковій зустрічі тижня присвяченого100-річчю від дня народження людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці, В. О. Сухомлинського, учні переглянули фільм "Павлиський романтик"
Василь Олександрович був директором Павлиської школи, до його думок прислухалися любили його. Він не лише наш сучасник. Він прогнозував майбутнє освіти, передбачав дефіцит емоційного спілкування, занепад етичної компетентності в суспільстві, тому, очевидно, так щедро в його творах представлене емоційне, естетичне виховання.
Читацька конференція за книгою В. О. Сухомлинського "Як виховати справжню людину".
Настанови через роки. Під керівництвом Собченко К. І.
Учні познайомилися з творчим спадком великого педагога, сформували любов до батьківщини, вміння користуватися духовними багатствами, почуття людської гідності, розвинули потребу в збагачення і розвитку розуму.
Розглядаючи проблеми морального виховання звернулися до досвіду В. О. Сухомлинського
З нагоди 100-річчя від дня народження великого педагога В. Сухомлинського Розумовська Н. М. ознайомила учнів 1-4 кл. із його життям і творчістю, розвинула інтерес до творчості, виховала працелюбність та повагу до старших, любов до рідної землі. За матеріалами В. Сухомлинського
До Дня туризму учні 9 класу разом з педагогами відвідали ландшафтний парк "Гамарня".
Ми дізналися ,що Гамарня-це острів.Там ростуть 300-літні дуби,посаджені ірландським ландшафтним архітертором Макклером Діонісом (ХVIII ст.) і чудово та пізнавально провели час
У мережі серед підлітків і дітей набирає популярності нова небезпечна інтерактивна гра МОМО, яка може стати аналогом смертельної гри "Синій кит".
Для того, щоб діти не грали, мало сказати, що це смертельна гра, тому що це тільки викличе інтерес. У дитини важливо розвивати навички психологічної гігієни та критичного ставлення до того, що відбувається. Це проблема не заборон, а того, наскільки діти знають, що таке тероризм. Цю гру потрібно інтегрувати в загальну картину світу підлітка, щоб він бачив глибші системні зв'язки, а не просто сприймав її як прикольну гру.